Kimi dizilerimiz final verirken kimileri ise sezon arasına girdi. Ama paniğe gerek yok sizlere bu yıl yeni sezonlarıyla geri gelecek ve yayın hayatına yeni başlayacak olan bir kaç dizi önereceğim.

BİG LİTTLE LİES

Şu kadroya bakar mısınız? Gerçekten muazzam! Dizinin 2. sezonunu uzun zamandır bekliyorum ve eminim ki beklediğime değecek. Kısaca konusundan bahsedeyim:

Madeline Martha Mackenzie, Celeste Wright ve Jane Chapmen dışarıdan her şeyiyle mükemmel görünen üç annedir. Üçünün de iç dünyasında gizledikleri sıkıntıları var… Üçünün de ortak özelliği çocuklarının aynı anaokulunda eğitim görmesi. Bu üç annenin yollarını kesiştiren şeyse bir cinayet olacaktır. Sırlarla dolu karakterlerle dizi Iiane Moirarty’nın aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Dizinin yeni sezonu 9. Haziran’da bizlerle buluşacak.

EUPHORIA

Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Zendaya’nın başrolünde yer aldığı yeni HBO gençlik dizisi Euphorıa bu senenin merak uyandıran yapımlarından biri.

Euphoria’da 17 yaşındaki Rue’nun hikayesi anlatılıyor.. Zendaya’nın hayat verdiği Rue’nun anlattığı hikayeler seks, kimlik arayışı, travma, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve arkadaşlık gibi temaları ele alıyor.

Dizi 16 Haziran’da bizlerle buluşacak.

THE WİTCHER

Henry Cavill!in başrolünde olduğu yeni Netflix dizisi The Witcher listemde olmazsa olmazdı.

Netflix’in yayınladığı dizi konusu şöyle; Mutasyona uğramış canavarları avlamakla uğraşan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.

2019’da yayınlanacağı açıklanan dizinin henüz net bir çıkış tarihi verilmedi.

STRANGER THINGS

Pek sevdiğim afacan çocuklarıma sonunda kavuşuyorum. 1,5 yıl beklediğimize değecek bir yeni sezon olmasını diliyorum.

Stranger Things dizisi, arkadaş canlısı olan ve hayat dolu olan bir çocuğun aniden ortadan kaybolmasıyla birlikte başlamaktadır. Ardında hiçbir iz bırakmadan, gizemli bir şekilde ortadan kaybolan Will’i bulabilmek için özellikle annesi büyük çaba sarf etmektedir. Yerel polisin arama çalışmaları da pek bir sonuç vermemektedir. Uzun süren arayışlar sonucunda ellerinde hiçbir şey olmayan ekipler aramaktan vazgeçtiği sırada ortaya çıkan gizemli bir kız olayların akışını değiştirecektir.

Dizinin 3. sezonu 4. Temmuz’da ekranlarda olacak.