HAKKIMIZDA

 

Biz yaşları birbirine yakın iki kız kardeş. İlgi alanlarımız hoşlandığımız şeyler birbirine çok benziyor, (birimiz futbol sever, birimiz ilgilenmez) bu hariç her şey diyebilirim. Bu blogta aramızdaki bağın ve iyi anlaşmamızın bir ürünü.

[uix_heading color=” style=’grand-fill-yellow’ align=’center’ size=’26px’ uppercase=’true’ spacing=’2px’ fillbg=”]blog açmaya nasıl karar verdik?[/uix_heading][uix_heading_line line=’false’ width=’100%’ height=’1px’]

Sosyal medyayı bu kadar fazla kullanıyorken neden buralarda bir şey üretmiyoruz dedik ve bu işe kalkıştık. Ortaokuldan beri blog açmak hep hayalimdi. Hatta ortaokuldayken ücretsiz bloglardan bir blog açmıştım, ismini ve ne yazdığımı asla hatırlamıyorum. Yaşım ilerledikçe içimde bir istek olarak kaldı. İnstagram da ilgi alanlarımızın büyük kısmını oluşturan ”yabancı diziler” ile ilgili bir sayfa açtık. (buradan ulaşabilirsiniz.) 2 yıldır dönem dönem aktifliğimizin olduğu sayfamızın üzerine bir şeyler daha katmak istedik ve bu blogu açtık. Çünkü o instagram sayfası bize yetmiyordu. Her ne kadar ilgi alanlarımızın büyük bir bölümünü oluştursa da hayatımız, sevdiğimiz şeyler/düşüncelerimiz bundan ibaret değildi. İyi ki de açmışız diyorum. Umarım burada kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz.